X-PAD Basic Dance Pad, garance výměny zboží 3 měsíce

XPBDPH
Neohodnoceno
Nejlevnější taneční podložka na trhu s šipkami do standardních i diagonálních směrů. Tato podložka je vaší vstupenkou do světa akčních a populárních simulátorů tance.

 • 456 Kč bez DPH
 • Momentálně nedostupné
552 Kč
Kategorie: Taneční podložky
Položka byla vyprodána...
 
 • Popis
 

Představujeme Vám nejnovější přírustek do exkluzivní kolekce tanečních podložek X-PAD českého výrobce DDR.CZ. X-PAD, Basic Dance Pad je pro ty, kteří chtějí taneční podložku vyzkoušet a zaskákat si i středně obtížné skladby.

Nejlevnější softpad (měkká taneční podložka) na trhu. Tento softpad je velice lehký a skladný. Lze jej jednoduše složit, uklidit či přenést na jiné místo.

Inspirací pro tuto novou taneční podložku byla zákazníky velice oblíbená taneční podložka USB Dance Pad, která byla vhodná pouze pro úplné začátky. X-PAD Basic Dance Pad je díky použitým materiálům vhodný i na středně těžké skladby.

Podložka není vhodná pro pokročilé hráče, protože nemá vyztužené šipky, což u těžších skladeb zhoršuje orientaci - pokročilým hráčům doporučujeme taneční podložky s výplní - X-PAD, Extreme Dance Pad nebo X-PAD, PROFI Version Dance Pad.

Kompatibilní s PC/MAC (USB), vhodné pro použití se všemi tanečními simulátory jako např. StepMania,DWI (Dance With Intensity), ITG (In The Groove). Není potřeba žádný driver (Plug&Play).

Veškeré rozměry odpovídají současným standardům a požadavkům na nejvyšší třídu tanečních podložek a her.

K taneční podložce přibaleno CD s instalátorem programu StepMania 3.9 (pro Windows) s 213 písničkami. Velice snadná instalace a rozšiřování o další hudbu.

Parametry taneční podložky:

 • kvalitní materiály pro delší životnost
 • tenká a velice skladná varianta padu
 • verze s osmi šipkami (lze použít i diagonální tlačítka)
 • celkem 10 aktivních polí
 • není potřeba žádné externí napájení - napájeno přímo z herního zařízení
 • tichý provoz (šipky při stlačení nehlučí)
 • Plug&Play (není potřeba žádný driver)
 • adaptér pro USB (WindowsTM PC/MAC/Linux)

Parametry produktu:

Kompatibilita USB
KonektorUSB
Počet šipek8
Počet aktivních polí 10
Délka kabelů 180 cm
Velikost šipky cca 26 cm x 20 cm
Velikost cca 95 cm x 80 cm x 0,5 cm
Hmotnost 1 kg
Protiskluzový podklad ano
Vložená výplň bez výplně
Povrchové provedení umělohmotná tkanina

Na tuto taneční podložku poskytuje výrobce DDR.CZ exkluzivní garanci životnosti 3 měsíce. To znamená, že pokud během této doby dojde k jakémukoliv poškození podložky (s výjimkou úmyslného poškození) i například vlivem opotřebení, DDR.CZ vám ji vymění za zcela nový kus. Díky tomu se nemusíte bát herních začátků, kdy mají hráči tendenci na podložku dupat silněji než je nutné, ale ani pokročilého hraní náročných skladeb, kdy je podložka maximálně zatížena. Záruční doba na výrobní vady je samozřejmě 24 měsíců. Více informací o garancích životností, které DDR.CZ poskytuje, naleznete na www.ddr.cz/garance-zivotnosti.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.