X-PAD EXTREME Dance Pad, garance výměny zboží 18 měsíců

XPEDPF
Neohodnoceno
Představujeme Vám nejlepší softpad (měkkou taneční podložku) s integrovanou výplní, který lze v současnosti na trhu nalézt.

 • 991 Kč bez DPH
 • Momentálně nedostupné
1 199 Kč
Kategorie: Taneční podložky
Hmotnost: 1.4 kg
Položka byla vyprodána...
 
 • Popis
 

Představujeme Vám nejlepší softpad (měkkou taneční podložku) s integrovanou výplní, který lze v současnosti na trhu nalézt. X-PAD Extreme Dance Pad je první taneční podložkou z exkluzivní kolekce tanečních podložek DDR.CZ vyvinuté v ČR.Co od ní čekat?X-PAD Extreme Dance Pad obsahuje nový typ snímačů pro delší životnost a 100% přesné snímaní. Ve spolupráci se špičkovými hráči bylo navrženo umístění snímačů tak, aby přesně odpovídalo nárokům a standardům, které jsou kladeny na nejvyšší třídu tanečních podložek a her, čímž bylo docíleno odstranění nechtěného snímání šipek při pohybu ve středu podložky, se kterým se lze setkat u podložek podobného typu nabízených jinými prodejci. Samozřejmostí je i moderní design z dílny českých grafiků. Oproti ostatním podložkám X-PAD Extreme Dance Pad disponuje jak šipkami do klasických tak i diagonálních směrů, díky nimž můžete naplno a přehledně využít všech možností, které dostupné taneční hry nabízejí. Pro přesnou orientaci při tanci a šetrné došlapování na podložku je u X-PADu použito již osvědčeného plastického vyztužení šipek. Vnitřní výplň je optimalizována jak pro měkké došlapování nezatěžující pohybovou soustavu, tak pro snadné odrážení, nutné pro náročnější skladby. Pro snadnou manipulaci a skladování je výplň také rovnou vložena do taneční podložky, není třeba ji jakkoliv kompletovat.

Veškeré rozměry odpovídají současným standardům a požadavkům na nejvyšší třídu tanečních podložek a her.

Šipky jsou plastické a vyvýšené pro naprosto přesnou orientaci na taneční podložce.

Pro koho je taneční podložka vhodná?

X-Pad Extreme Dance Pad je skvělou volbou jak pro začátečníky, kteří chtějí proniknout do světa tanečních her, tak pro pokročilé, kteří chtějí skákat na špičkové úrovni. Tuto taneční podložku doporučujeme také zejména uživatelům, kteří chtějí obohatit různé večírky, oslavy, party a jiné akce. X-Pad Extreme Dance Pad je skladnou podložkou, která je vhodná na časté transporty. Podložka vyniká i velkou životností a přesným snímáním, které ocení pokročilejší hráči.

Kompatibilní s PC (USB), vhodné pro použití se všemi tanečními simulátory jako např. Stepmania, DWI (Dance With Intensity), ale i pro Dancing Stag a další DDR Dance Dance Revolutio hry. Není potřeba žádný driver (Plug&Play). K podložce je přiložen Software StepMania 3.9 (pro Windows) s možností volby mezi kvalitní kompletní českou verzí hry nebo anglickou verzí hry. Součástí je i legální hudba (213 písní různých žánrů), stejně jako Instalátor DDR.CZ, který za vás provede veškerá nastavení programu StepMania, připraví podložky k okamžitému použití a pokud budete chtít, stáhne vám automaticky další legální hudbu z internetu ZDARMA.

Pro bezplatné stažení programu StepMania pro Linux a MAC navštivte stránky www.stepmania.com, případně www.ddr.cz, kde najdete podrobné české návody, jak instalace provést.

Parametry:
 • velmi vysoká životnost
 • 18 měsíční garance výměny produktu při běžném opotřebení
 • tenká a velice skladná varianta padu
 • vyztužená vyvýšená tlačítka pro lepší orientaci
 • podklad vyroben z protiskluzového materiálu
 • vysoká nosnost
 • verze s osmi šipkami
 • celkem 10 aktivních polí
 • není potřeba žádné externí napájení - napájeno přímo z herního zařízení
 • tichý provoz (šipky při stlačení nehlučí)
 • Plug&Play (není potřeba žádný driver)
 • adaptér pro USB (Windows™ PC), PS™, PS2™ a Xbox™
 • rozměry odpovídající současným světovým standardům

Na tuto taneční podložku poskytuje výrobce DDR.CZ exkluzivní garanci životnosti 18 měsíců. To znamená, že pokud během této doby dojde k jakémukoliv poškození podložky (s výjimkou úmyslného poškození) i například vlivem opotřebení, DDR.CZ vám ji vymění za zcela nový kus. Díky tomu se nemusíte bát herních začátků, kdy mají hráči tendenci na podložku dupat silněji než je nutné, ale ani pokročilého hraní náročných skladeb, kdy je podložka maximálně zatížena. Záruční doba na výrobní vady je samozřejmě 24 měsíců. Více informací o garancích životností, které DDR.CZ poskytuje, naleznete na www.ddr.cz/garance-zivotnosti.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.