Beep Egg Disco vejce

A001180
1 hodnocení
  • 1 z 3
Elektronické časovací vejce Beep Egg Disco signalizuje zábavnými melodiemi uvaření na naměkko, nahniličku, natvrdo.

  • 329 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
398 Kč
Kategorie: Kuchyně
Položka byla vyprodána...
  • Popis
 

Je tady další zábavná inovace, avšak reálně velmi velmi užitečná. Máte rádi vařené vajíčka tak říkajíc "akorát tzn. např. na hniličku", ale máte potíže je perfektně načasovat? BeepEgg je řešení. Vážně. Nejjednodušší způsob, jak uvařit vajíčka "tak akorát". BeepEgg přesně ví, kdy je třeba stav žloutku např. na hniličko. Teplotní senzor v BeepEgg přesně detekuje, v který moment se začne voda vařit a od tohoto bodu zabudovaný časovač začne odpočítavat čas až do momentu ideálního stavu pro dokonale uvařené vajíčko. Jednoduše dejte BeepEgg do vody se skutečnými vejci a vařte společně. Když jsou vajíčka "tak akorát", BeepEgg zahraje melodii.

Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=p84k1szm5QU

Signalizuje uvaření třemi hitovkami. Tento vejce časovač ve tvaru vajíčka nabízí perfektně uvařená vejce. Budete mile překvapeni, protože Disco BeepEgg zahraje 3 disko melodie ve správný moment uvaření:

  • vajíčka na měkko: Celebration" (Oslava) melodie ZDE
  • vajíčka na hniličku: "That's The Way I Like It", (To je tak, jak to mám rád) melodie ZDE
  • vajíčka na tvrdo: "Last Night A DJ Saved My Life", (Včera večer DJ zachránil můj život) melodie ZDE

Když máte vejce uvařená opláchněte BeepEgg společně s vejci studenou vodou. BeepEgg je připraven pro příští použití. BeepEgg je ideální dárek pro všechny, kdo nemají celkově vřelý vztah k vaření a vaří vajíčka jenom příležitostně. Anebo pro ty, co vaření milují, ale mají často tolik práce v kuchyni, že nestíhají vše sledovat a potřebují tak trochu pomoci vše dobře zvládat.

Už žádné ranní zklamání - užívejte si vajíček uvařených "tak akorát", jak máte rádi - pro vždy!

Po použití:

Beep-Egg přehraje melodii ještě v následujících třech minutách, avšak opláchnutím studenou vodou (ochlazením) melodii ukončíte. Doporučujeme skladovat společně s vejci v ledničce. Baterii nelze měnit s ohledem na bezpečnost uživatele při případné neodborné výměně. Baterie má životnost při intenzivním vaření minimálně 18 měsíců a déle. Při skladování v lednici společně s vajíčky se životnost baterie prodlužuje. Beep Egg je vyráběn v Německu a proto je použitý materiál bezpečný potravinám i při mnohonásobném společném vaření.

Vyrobeno v Německu. Patentově chráněno.

Možnost firemního potisku logem.

Proč firemní dárek vejce Beep Egg? Vejce Beep Egg je neustále na očích, jelikož se dárek neodloží do skříně, ale je uskladněn dle návodu na použití společně s vejci doma v lednici. Tím pádem je logo vaší firmy stále na očích osob, jež dárek obdržely. Váš potencionální zákazník vidí logo vaší firmy každý den, ráno, večer. Jako často chodíte vy do ledničky doma? Skvělý a léty prověřený Beep Egg marketing z Německa, Švýcarska, Rakouska a Holandska.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.