CD Cregg Anděl a ďábel

A000427
1 hodnocení
  • 1 z 4
Skvělý dárek v exkluzivním balení - pro společnou snídani ve dvou.

  • 230 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
278 Kč
Kategorie: Kuchyně
 

Navržen v černé a bílé se může cregg&cregg zamlouvat lidem s klasickým vkusem. CD obsahuje jeden černý a jeden bílý cregg. Zejména v kombinaci s časovačem vaření vajíček BeepEgg je CD cregg & cregg nejen speciálním snídaňovým nástrojem pro nás samotné, ale i skvělý dárek.

Už vás nebaví dlouhé minuty klepat nožem a lžičkou na vejce? Cregg spojuje tři funkce v jednom. (Fréza na skořápku, kalíšek na vejce, prstýnek na ubrousek).

NŮŽ NA SKOŘÁPKU, KALÍŠEK NA VEJCE A PRSTÝNEK NA UBROUSEK

Cregg něžnou cestou otevře vejce. Není nudné klepat na vejce lžičkou a obírat drobné prasklé úlomky skořápky? Už nemáte prostor ke skladování podšálků na vejce v kuchyni? My máme, co vy potřebujete.

Cregg je jemný způsob, jak se dostat do žloutku. Už více žádné brutální sekací taktiky s nožem. Cregg otevře vaše vejce přesně a elegantně.

Chcete-li otevřít své vajíčko, prostě nasaďte cregg řezacími kolečky směrem dolů na horní část vajíčka. Zatočte jemně v obou směrech a skořápka bude čistě proříznuta. Teď už jen stačí odklopit nožem nebo lžící horní díl i s bílkem a chcete-li bez bílku, sejměte špičku jen prsty a vejce zůstane celé.

Nyní vstupuje do hry další funkce. Stačí umístit otevřené vajíčko na cregg a použít jej jako kalíšek na vejce. A navíc jej použijete i jako prsten ubrousku. Skutečné 3-v-1 produktu.Použití:
Propojení funkčnosti a zábavy. Originální drobný dárek strhující však pozornost přátel a příbuzných při oslavách, narozeninách či jako firemní dárek. Velmi kvalitně baleno. Odlište se od typické láhve vína.

Doporučení:
S barevnou kombinací zpívajícího vejce BeepEgg se jedná o skvělý dárek.

Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=8oYD09ya6dI

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.