ENGINO 5 Models Engineering Set

ENGINO510
Neohodnoceno
Stavebnice Engino 5 modelů je nejmenší ze stavebnic Engino s novým designem krabic v šikmém designu. Z této stavebnice si děti mohou postavit vrtulník, hydroplán, žirafu, houpačku a dům.

  • 397 Kč bez DPH
  • (1 ks)Skladem
480 Kč
Kategorie: Hry, hračky
  • Popis
 

ENGINO TOY systém je pravděpodobně nejvyspělejší a nejuniverzálnější trojrozměrná stavebnice na trhu. Engino stavebnice nabízejí jedinečné možnosti pro tvorbu pro děti i dospělé.

Stavebnice Engino obsahuje jedinečné patentované konstrukční prvky, jako například otočný konektor a tyč s nastavitelnou délkou, které umožňují postavit modely, které by u jiných stavebnic nebylo možné vůbec postavit nebo by na jejich stavbu bylo nutné použít velký počet stavebních prvků. Tyčinky systému ENGINO jsou vybaveny otvory, které umožňují jejich propojení navzájem, mohou tedy sloužit zároveň i jako konektory. Díky tomu můžete stavět snadno a rychle, jednoduché nebo komplexní modely, za použití velmi nízkého počtu různých dílů.

Stavebnice Engino 5 modelů je nejmenší ze stavebnic Engino s novým designem krabic v šikmém designu. Balení obsahuje podrobný obrázkový návod, jak postavit pět modelů (jeden po druhém). Obrázky v návodu jsou velké a názorné, takže i pro menší děti nebude problém vyobrazené modely postavit. Z této stavebnice si děti mohou postavit vrtulník, hydroplán, žirafu, houpačku a dům.

Tato stavebnice je vhodná pro děti ve věku 6 - 14+ let.

Podívejte se na Ilustrační video ke stavebnicím Engino.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.