ENGINO 50 Models Engineering Set

ENGINO5010
Neohodnoceno
Ze stavebnice Engino si děti mohou postavit 30 různých modelů od motorizovaného pterosaura přes motorky a domy až po auta a traktory. Obsahuje motorek pro pohánění modelů.

  • 1 686 Kč bez DPH
  • (2 ks)Skladem
2 040 Kč
Kategorie: Hry, hračky
  • Popis
 

ENGINO TOY systém je pravděpodobně nejvyspělejší a nejuniverzálnější trojrozměrná stavebnice na trhu. Engino stavebnice nabízejí jedinečné možnosti pro tvorbu pro děti i dospělé.

Stavebnice Engino obsahuje jedinečné patentované konstrukční prvky, jako například otočný konektor a tyč s nastavitelnou délkou, které umožňují postavit modely, které by u jiných stavebnic nebylo možné vůbec postavit nebo by na jejich stavbu bylo nutné použít velký počet stavebních prvků. Tyčinky systému ENGINO jsou vybaveny otvory, které umožňují jejich propojení navzájem, mohou tedy sloužit zároveň i jako konektory. Díky tomu můžete stavět snadno a rychle, jednoduché nebo komplexní modely, za použití velmi nízkého počtu různých dílů.

Ze stavebnice Engino si děti mohou postavit 30 různých modelů od motorizovaného pterosaura přes motorky a domy až po auta a traktory. Obsahuje motorek pro pohánění modelů. Balení obsahuje obrázkový tištěný návod pro stavbu 7 nejzajímavějších modelů, návody ke stavbě dalších modelů je možno si stáhnout na www.engino.com.

Tato stavebnice je vhodná pro děti ve věku 6 - 14+ let.

Podívejte se na Ilustrační video ke stavebnicím Engino.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.