ENGINO Wood Series Megaset

ENGINO9010
Neohodnoceno
První sada stavebnice Engino, která skvěle kombinuje dřevo a plast. Obsahuje dřevěné díly pro stavbu např. dřevěných budov, tak plastové díly pro stavbu technických staveb a strojů.

  • 1 488 Kč bez DPH
  • (1 ks)Skladem
1 800 Kč
Kategorie: Hry, hračky
  • Popis
 

ENGINO TOY systém je pravděpodobně nejvyspělejší a nejuniverzálnější trojrozměrná stavebnice na trhu. Engino stavebnice nabízejí jedinečné možnosti pro tvorbu pro děti i dospělé.

Stavebnice Engino obsahuje jedinečné patentované konstrukční prvky, jako například otočný konektor a tyč s nastavitelnou délkou, které umožňují postavit modely, které by u jiných stavebnic nebylo možné vůbec postavit nebo by na jejich stavbu bylo nutné použít velký počet stavebních prvků. Tyčinky systému ENGINO jsou vybaveny otvory, které umožňují jejich propojení navzájem, mohou tedy sloužit zároveň i jako konektory. Díky tomu můžete stavět snadno a rychle, jednoduché nebo komplexní modely, za použití velmi nízkého počtu různých dílů.

První sada stavebnice Engino, která skvěle kombinuje dřevo a plast. Obsahuje dřevěné díly pro stavbu např. dřevěných budov, tak plastové díly pro stavbu technických staveb a strojů. Tištěný obrazový návod vás provede stavbou 4 dřevěných a 10 plastových strojů a konstrukcí.

Návody ke stavbě dalších modelů je možno si stáhnout na www.engino.com.

Tato stavebnice je vhodná pro děti ve věku 6 - 14+ let.

Podívejte se na Ilustrační video ke stavebnicím Engino.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.