Horké kameny - dárková sada

HKD
3 hodnocení
  • 1 z 2
Dárkové balení Horkých kamenů potěší nejen Vás, ale i vaše příbuzné a známé.

  • 299 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
362 Kč
Kategorie: Relaxace
Položka byla vyprodána...
  • Popis
 
Snad kažký z nás potřebuje někdy vypnout a odpočívat. Jedním ze skvělých způsobů relaxace můžou být i lázně. Teď si můžete dopřád takový luxus i u Vás doma. Terapie horkými kameny je způsob termoterapie, který je znám už více než 5000 let. Když přiložíte horké kameny na tělo, Vaše svaly a ostatní měkké tkáně se prohřejí, dobře prokrví a uvolní a Vy jistě pocítíte příjemnou úlevu. Když se svaly dobře prokrví, lépe se z nich odplaví škodlivé metabolity, které mohou způsobovat bolestivé stavy.

Pokud Vy a nebo někdo z Vašich nejbližších trpí bolestmi pohybového aparátu, problémy s prokrvnením některých částí těla, nespavostí, depresemi nebo jsou prostě jen často ve stresu, jistě je toto skvělý dárek, který jim může od těchto problémů pomoci.

Navíc si můžete aplikovat kameny navzájem se svým partnerem a zpestřit si tak svoje romantické chvíle, které trávíte spolu. Kameny můžete pokládat na jakoukoli část svého těla, například podél páteře, na ruce, na nohy, no prostě kamkoli budete chtít a kde budete pociťovat, že je Vám to příjemné.

Obsah balení:
- Devět různě velkých kamenů zabalených v sáčku o rozměrech 12x15 cm
- Osm vonných tyčinek
- Podstavec ve tvaru kamene pro vonné tyčinky
- Vonná svíčka s nádobou
- Exkluzivní dřevěný obal
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.