Multifunkční otvírák vaječných skořápek Cregg - žlutý

CREGGZ
1 hodnocení
Už vás nebaví dlouhé minuty klepat nožem a lžičkou na vejce? Cregg spojuje tři funkce v jednom. (Fréza na skořápku, kalíšek na vejce, prstýnek na ubrousek).

  • 123 Kč bez DPH
  • (1 ks)Skladem
149 Kč
Kategorie: Kuchyně
  • Popis
 
Genialita je v jednoduchosti. Už vás nebaví dlouhé minuty klepat nožem a lžičkou na vejce? Cregg spojuje tři funkce v jednom. (Fréza na skořápku, kalíšek na vejce, prstýnek na ubrousek).
První funkcionalita spočívá v schopnosti sundat čepičku u pana "Vajíčka", jenž na hniličku uvařen čeká na svého páníčka, aby mu byl chutnou snídaní. Konstrukce Cregu obsahuje tři vnitřní řezací frézy, které stylově otevřou vajíčko.
Druhá funkcionalita spočívá v jeho schonosti držet ve svém klínu celou váhu pana "Vajíčka", dokud není vámi dokonale vyprázdněn jeho lahodný žloutko-bílkový obsah.
Třetí funkcionalita začíná již před první a druhou funkcionalitou. Ještě než se pustíme do snídaně, Cregg nám drží ubrousek a tak esteticky vyladí vaše krásné dobré jitro. Genialita je v jednoduchosti. Dobrou chuť.

Použití:
Propojení funkčnosti a zábavy. Originální drobný dárek strhující však pozornost přátel a příbuzných při oslavách, narozeninách či jako firemní dárek. Velmi kvalitně baleno. Odlište se od typické láhve vína.

Doporučení:
S barevnou kombinací zpívajícího vejce BeepEgg se jedná o skvělý dárek.

Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=8oYD09ya6dI

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.