Akce

Povídačky Kids - rodinná komunikační hra

POVID
Neohodnoceno
Nová komunikační zábavná i poučná hra pro rodiny s dětmi 3 - 7 let, vhodná na doma i na cesty.
  • 249 Kč 54 Kč –22 %
    161 Kč bez DPH
  • (9 ks)Skladem
195 Kč
Kategorie: Hry, hračky
  • Popis
 

Na 50 kartičkách s barevnými ilustracemi najdete 400 otázek a úkolů rozdělených do 4 částí - povídej, dívej se, zpívej a vyprávěj. Užijete si příjemné chvíle při otevřeném povídání, veselém zpívání, při testování svého postřehu a vyprávění vlastních příběhů.

Hra je snadná, rychlá a díky karabině, která kartičky spojuje, jí lze vzít pohodlně kamkoli s sebou a hrát s dětmi doma, v autě, v čekárně u lékaře nebo než Vám v restauraci přinesou jídlo. Děti smysluplně zabavíte a ještě se vzájemně více poznáte.

Nová hra odkrývá 50 různých zábavných i naučných témat, o kterých si můžete s dětmi povídat a vzájemně se ještě více poznávat. Děti se naučí zareagovat na situace z běžného života, se kterými se mohou setkat a rodiče či prarodiče poodhalí své zkušenosti i zážitky ze svého dětství.

S Povídačkami si můžete snadno otestovat svou paměť i pozorovací talent, jak si umíte všímáte detailů, barev, tvarů, počtů i emocí. Zlepšíte si nejen vyjadřovací schopnosti svých dětí, ale rozvinete i svoji fantazii při vymýšlení a vyprávění příběhů, dle vlastní fantazie, které budou obsahovat 3 předem stanovaná slova. Děti si zlepší přednes před ostatními a zapátrají v paměti po písničkách, které znají ze školky i z domova a s plným nasazením vám předvedou, jakou umí zazpívat např. píseň o psovi nebo se slovem smutno. A pokud si nevzpomenou, nevadí, poradíte jim, nebo se podíváte na nápovědu.

Obsah balení

  • 50 originálních barevných ilustrací od ilustrátorů manželů Walterových
  • 400 úkolů a otázek ve 4 oblastech – povídání, dívání, zpívání a vyprávění
  • 2 karty s pravidly hry a doplňujícími informacemi
  • Kruhová karabina, která spojuje kartičky
  • 52 kartiček je spojených kruhovou kovovou karabinou, pro snadné přenášení a možnost vzít hru kamkoli s sebou a připevnit např. na tašku či batoh. Kartičky jsou zalaminované, takže nevadí, když si je umažete nebo trochu postříkáte vodou, můžete je setřít hadříkem a hrajete dál.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.