TVFit - cvičební, zábavná a taneční podložka v jednom

TVFIT
Neohodnoceno
TvFit je interaktivní podložka pro cvičení a zábavu určená pro přímé připojení k TV. K jejímu provozování Vám stačí kousek místa a jakýkoliv televizor.

 • 1 097 Kč bez DPH
 • Momentálně nedostupné
1 327 Kč
Kategorie: Taneční podložky
Položka byla vyprodána...
 • Popis
 
TvFit je interaktivní podložka pro cvičení a zábavu určená pro přímé připojení k TV. K jejímu provozování Vám stačí kousek místa a jakýkoliv televizor. Není potřeba zakupovat žádné drahé hrací konzole ani speciální cvičební programy za desítky tisíc. Vše máte za jednu cenu! Navíc oproti drahým hracím konzolím, které nabízejí cvičební programy a hry pouze v anglickém jazyce, je TvFit celý v češtině. Veškeré psané i mluvené pokyny jsou vždy kompletně v ČESKÉM JAZYCE. Podložka v dárkovém balení! Co je součástí balení? Součástí balení je interaktivní protiskluzová podložka s antibakteriální úpravou a s kabely pro připojení k TV, adaptér pro připojení do elelektrické sítě a kompletní český manuál s veškerými návody a tipy pro použití TvFitu.

Co TvFit nabízí:

Pohyb

Pálení kalorií, posilování, protahování - osobní trenér Vám přesně vysvětlí a ukáže, na co je vybraný cvik dobrý a jak ho správně provést. Přesně dle Vašeho cvičení Vám trenér spočítá i spálené kalorie a interaktivní podložka zároveň pohlídá, zda daný cvik provádíte správně. Pokud si nebudete chtít vybírat jednotlivé cviky, můžete si zvolit z několika desítek speciálně sestavených cvičebních programů od profesionálních trenérů - např. správné držení těla, pevné břicho atd. Samozřejmostí je volba obtížnosti cvičení dle Vaší kondice. Po zadání Vašich zdravotních indexů podložka spočítá aktuální BMI (Body mass index) a doporučí, jak nejlépe cvičit a jak Vaši kondici optimalizovat. Podle těchto údajů také počítá množství spálených kalorií při cvičení - ihned přesně víte, kolik kalorií jste cvičením opravdu spálili právě vy. TvFit jogging Sportovní a pohybové hry - chcete-li spojit zábavu a pohyb, můžete vybírat z nepřeberné nabídky sportovních her zaměřených na atletiku - běh na 110 metrů překážek, skok do výšky, hod oštěpem a ještě mnohem více. Nechybí ani jogging s individuální volbou délky a vzhledu trati a přesným počítání kalorií.

Zábava

TvFit zábava Zábavné hry - při vývoji TvFitu jsme mysleli nejen na kvalitní cvičení a tréninkové programy. Důležitým požadavkem bylo, aby TvFit poskytl zábavu celé rodině a zejména dětem. Proto TvFit obsahuje i několik zábavných her jako například bowling, had, závody aut, skládání kostek apod. Více TvFit taneční podložka Taneční hra - TvFit je nejen Vaším osobním trenérem, ale zároveň první taneční podložkou pro TV na českém trhu. Stačí v Menu vybrat taneční hru, počet hráčů, oblíbený song a náročnost - a můžete začít tančit podle šipek. Samozřejmostí je možnost hry pro jednoho hráče, ale také pro dva hráče, kdy mohou soupeřit mezi sebou. Příjemným bonusem je i možnost volby vzhledu tanečníka i tanečního prostředí. Pro koho je TvFit vhodný? Tato interaktivní podložka je pro všechny, kteří mají rádi pohyb. Nezáleží na věku ani aktuální kondici cvičího - cviky i náročnost si volí každý sám. Díky TvFitu nejste vázáni žádnými rozvrhy ve fitness centru. Váš osobní trenér je Vám k dispozici kdykoliv. TvFit je zároveň vhodný pro všechny děti od 4 let. Pro zábavu dětí i dospělých je k dispozici velké množství různě zaměřených her určených pro jednoho i více hráčů. Manipulace a skladování Díky své váze a možnosti složení do malé krabice se s podložkou snadno a pohodlně manipuluje. Podložka je lehká a zejména v rozložené podobě velice skladná. Parametry
 • velmi vysoká životnost a nosnost
 • protiskluzová a antibakteriální úprava
 • kabely pro připojení k TV součástí podložky
 • bez instalace - pouze se připojí k TV
 • program podložky kompletně v českém jazyce
 • celkem 30 aktivních polí
 • není určeno pro užívání v botách
 • tichý provoz
 • žádné baterie - adaptér pro napájení součástí balení
Záruka Záruka na výrobek je 24 měsíců pro koncového spotřebitele a vztahuje se na všechny výrobní vady kromě úmyslného a mechanického poškození a poškození způsobené použitím v rozporu s Návodem k obsluze, záruka se nevztahuje na komerční použití.

Na tuto taneční podložku poskytuje výrobce DDR.CZ exkluzivní garanci životnosti 3 měsíce. To znamená, že pokud během této doby dojde k jakémukoliv poškození podložky (s výjimkou úmyslného poškození) i například vlivem opotřebení, DDR.CZ vám ji vymění za zcela nový kus. Díky tomu se nemusíte bát herních začátků, kdy mají hráči tendenci na podložku dupat silněji než je nutné, ale ani pokročilého hraní náročných skladeb, kdy je podložka maximálně zatížena. Záruční doba na výrobní vady je samozřejmě 24 měsíců. Více informací o garancích životností, které DDR.CZ poskytuje, naleznete na www.ddr.cz/garance-zivotnosti.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.