X-PAD PROFI Version Dance Pad, garance výměny zboží 3 měsíce

XPPDPHALF
Neohodnoceno
Odpružená taneční podložka nové generace, která se vyznačuje výrazným plastickým provedením šipek pro přesnou orientaci, velkou nosností a prodlouženou životností díky novým přesným snímačům.

  • 1 276 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
1 544 Kč
Kategorie: Taneční podložky
Hmotnost: 4 kg
Položka byla vyprodána...
  • Popis
 

Představujeme Vám taneční podložku X-PAD, PROFI Version Dance Pad pro připojení k PC - žhavou novinku z exkluzivní kolekce tanečních podložek DDR.CZ. Po velikém úspěchu taneční podložky X-PAD, Extreme Dance Pad byla vyvinuta další, ještě lepší taneční podložka, která je inspirována taneční podložkou 5in1 Deluxe Dance Pad HF (též známá jako PROFI VERSION - Hard Foam apod.). Vylepšením této podložky dle požadavků a přání našich zákazníků (jak začátečníků, tak hráčů špičkové úrovně) vznikl X-PAD, PROFI Version Dance Pad - kompromis mezi softpady a hardpady.

Co od ní čekat?

Taneční podložka X-PAD, PROFI Version Dance Pad je v současnosti bezkonkurenčně nejlepší taneční podložkou pro PC na českém a slovenském trhu. Jedná se o podložku kombinující výhody softpadů a hardpadů. Z kategorie softpadů si odnáší velmi příjemný a pohodlný povrch, nehlučný provoz a skladnost. Z kategorie hardpadů potom vysokou nosnost, velkou životnost a velmi přesné snímání.

Součástí taneční podložky X-PAD, PROFI Version Dance Pad je speciálně tvrzený molitan, který hráči poskytuje dokonalou podporu při tanci na podložce. Tento molitan šetří klouby hráče - tlumí nárazy a dopady, ale tak, že se hráč do podložky nepropadá a nemůže tedy dojít ke zkreslování výsledků či diskomfortu při pokročilejší hře. Díky této speciálně vyvinuté výplni je  také maximálně prodloužena životnost, neboť téměř nedochází k opotřebovávání snímačů.

Taneční podložka X-PAD, PROFI Version Dance Pad je podložka pro domácí použití. Svému uživateli však poskytuje pevnou oporu pro odrazy a pocit tance na hardpadu. Samozřejmostí jsou plasticky vyztužené a vyvýšené šipky pro přesnou orientaci na podložce.

Veškeré rozměry taneční podložky odpovídají současným standardům a požadavkům na nejvyšší třídu tanečních podložek a her.

Pro koho je tato taneční podložka vhodná?

Díky speciální ochraně snímačů pevně tvrzeným molitanem, výztuhou šipek a díky preciznosti a lehkosti snímání  je taneční podložka vhodná jak pro začínající, tak velmi pokročilé hráče, kteří taneční podložku zatěžují i několik hodin denně – ze všech nabízených softpadů na českém a slovenském trhu právě X-PAD, PROFI Version Dance Pad snese nejvyšší zátěž. Skvěle se hodí zejména na domácí použití, večírky a jiné akce. Taneční podložka není určena pro tanec v botách a není vhodná pro komerční použití např. ve fitness centrech (zde stále doporučujeme spíše taneční podložky z kategorie hardpadů).

Manipulace a skladování?

Díky své nízké váze a možnosti složení do malé krabice se s podložkou snadno a pohodlně manipuluje. Taneční podložka je lehká a zejména v rozložené podobě velice skladná. Odpružení lze snadno vyjmout a společně s taneční podložkou složit na rozměr cca 35x43x25 cm.

Co je součástí balení?

I k této taneční podložce je samozřejmě přiložen Software StepMania 3.9 (pro Windows) a legální hudba (213 písní), stejně jako Instalátor DDR.CZ, který za Vás provede veškerá nastavení programu StepMania, připraví podložky k okamžitému použití a pokud budete chtít, stáhne Vám automaticky další legální hudbu z internetu ZDARMA.

Podložka je dodávána v exkluzivním dárkovém balení, jež koresponduje s nadčasovým designem podložky.

Funguje podložka i s jinými operačními systémy a tanečními hrami?

Samozřejmě ano. Taneční podložka X-PAD, PROFI Version Dance Pad je kompatibilní s PC (USB) a je vhodná pro použití se všemi tanečními simulátory jako např. StepMania, DWI (Dance With Intensity), ale i pro Dancing Stage a další DDR Dance Dance Revolution hry. Není potřeba žádný driver (Plug&Play).

Parametry taneční podložky:

Kompatibilita USB
Konektor USB
Počet šipek 8
Počet aktivních polí 10
Délka kabelů 180 cm
Velikost cca 95 cm x 82 cm x 2,5 cm
Velikost šipky cca 26,5 cm x 20 cm
Hmotnost 2 kg
Protiskluzový podklad ano
Vložená výplň tvrzený molitan
Povrchové provedení umělohmotná tkanina, vyztužené šipky

Na tuto taneční podložku poskytuje výrobce DDR.CZ exkluzivní garanci životnosti 3 měsíce. To znamená, že pokud během této doby dojde k jakémukoliv poškození podložky (s výjimkou úmyslného poškození) i například vlivem opotřebení, DDR.CZ vám ji vymění za zcela nový kus. Díky tomu se nemusíte bát herních začátků, kdy mají hráči tendenci na podložku dupat silněji než je nutné, ale ani pokročilého hraní náročných skladeb, kdy je podložka maximálně zatížena. Záruční doba na výrobní vady je samozřejmě 24 měsíců. Více informací o garancích životností, které DDR.CZ poskytuje, naleznete na www.ddr.cz/garance-zivotnosti.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.